Targi w Szepietowie

 

W dniach 30 – 31 maja br. na terenie  Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie została zorganizowana już po raz dziesiąty Zielona Gala oraz Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego. Pierwsze z tych wydarzeń to jedne z największych w Polsce imprez poświęconych technologii produkcji pasz z użytków zielonych. Druga – na których kilkudziesięciu wystawców zaprezentowało nowoczesne rozwiązania dla domu i budownictwa inwentarskiego - była w tym roku poświęcona systemom energooszczędnym.

FALKE Maschinenbau przygotowała na targi wozy paszowe jednoślimakowe typoszeregu MIX 9 oraz MIX 10. Jedną z głównych zalet paszowozów FALKE jest możliwość wjazdu do obór o wysokościach poniżej 2,20 m oraz - jak wynika z praktyki - bardzo krótki czas mieszania nie przekraczający 20 minut. Zwiedzający mieli możliwość obejrzenia wozu testowego MIX 10 oraz zapisania się do przetestowanie paszowozu już bezpośrednio w swoim gospodarstwie. Z tej możliwości skorzystało kilkudziesięciu rolników z Podlasia, którzy w okresie najbliższych kilku tygodni będą mogli nieodpłatnie przetestować maszynę w warunkach eksploatacyjnych własnego gospodarstwa rolnego.

Kolejną możliwość obejrzenia maszyn FALKE oraz zapisania się na testy, rolnicy z Podlasia będą mieli już pod koniec czerwca, tj. w dniach 27 -28 czerwca podczas organizowanych przez ODR Szepietowo Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, gdzie również będziemy wystawcą. Zapraszamy na nasze stoisko.

Targi Szepietowo 31.05.2015