FINANSOWANIE FABRYCZNE RATY - 0%

 

 

Z początkiem lipca 2016 Klienci firmy DOBROWOLSKI – Maszyny Rolnicze nabywający wszystkie typy wozów paszowych FALKE będą mogli skorzystać z atrakcyjnej formy finansowania fabrycznego przygotowanej we współpracy z Europejskim Funduszem Leasingowym.

Jak przedstawia się forma finansowania fabrycznego?
Dla tych rolników, którzy zdecydowali się na zakup nowych wozów paszowych FALKE oferujemy finansowanie zakupu na korzystnych warunkach w formie pożyczki. Proponujemy 2 warianty finansowania: 5 x 20% na 12 miesięcy oraz 4 x 15% na 24 miesiące. Oferta finansowania fabrycznego jest dostępna dla rolników indywidualnych dokonujących zakupu nowego urządzenia w firmie DOBROWOLSKI – Maszyny Rolnicze.

Forma promocji

Wymienione wcześniej warianty finansowania to atrakcyjna oferta pożyczki na korzystnych cenowo warunkach:

• 5 x 20% na 12 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 20% i kwartalnych ratach spłaty, prowizja od Klienta naliczana od wartości brutto przedmiotu finansowania to jednorazowa płatność w wysokości 1%. RATY: 0%.

• 4 x 15% na 24 miesiące i udziałem własnym na poziomie 40% i półrocznych ratach spłaty, prowizja od Klienta naliczana od wartości brutto przedmiotu finansowania to jednorazowa płatność w wysokości 1%. RATY: 0%.

Finansowanie fabryczne krok po kroku

Finansowanie fabryczne dla rolników dostępne jest w procedurze uproszczonej.

Jak to w praktyce przebiega:

• zamów interesujący Cię wóz paszowy FALKE w firmie DOBROWOLSKI – Maszyny Rolnicze i ustal termin realizacji zamówienia

• przedstawiciel Europejskiego Funduszu Leasingowego skontaktuje się z Tobą i ustali szczegóły finasowania

• w ciągu 1-2 dni otrzymasz decyzję o możliwości finansowania urządzenia a całość transakcji zostanie sfinalizowana przed dostawą maszyny

Atrakcyjna oferta wynika z doświadczenia
Europejski Fundusz Leasingowy SA już od ponad 25 lat wspiera małe, średnie i duże firmy jak również polskich rolników w prowadzeniu biznesu. Jest członkiem międzynarodowej Grupy Crédit Agricole, która znajduje się w światowej czołówce grup bankowych pod względem kapitału. Dzięki współpracy z liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów czy oprogramowania jesteśmy w stanie zaoferować finansowanie wszelkich środków trwałych, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo prawne i finansowe. EFL jest 100 proc. udziałowcem spółek Carefleet SA - wyspecjalizowanej w wynajmie długoterminowym oraz firmy faktoringowej Eurofactor. Do Grupy EFL należą również: EFL Finance i EFL Service.
Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży i jesteśmy blisko naszych Klientów, oferując kompleksowe rozwiązania finansowe. Wspieramy przedsiębiorców ze wszystkich rynków, finansujemy zakup środków trwałych oraz realizację kompleksowych inwestycji. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają otrzymane nagrody i tytuły m.in. tytuł Firmy Wysokiej Reputacji, Firmy Przyjaznej MŚP, Perły Polskiej Gospodarki, Najlepszego Partnera w Biznesie oraz certyfikat Firmy Przyjaznej Klientowi.